Dnes je Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz
Vyhľadať v Pozri:
.:Registrácia:. .:Všetky údaje vyplň čo najpravdivejšie!:.
Celé Meno:
Užívateľ:
Heslo:
Heslo znovu:
Em@il:
Adresa:
Mesto:
Kraj:
PSČ:
Štát:
Telefón:
Mailing list: Chcem dostávať mailing list!
Áno Nie
Používanie servera pozri.sk
Prevádzkovateľ sa nezaručuje za nepretržitú funkčnosť a zabezpečenia servera. Je v jeho záujme všetky funkcie poskytovať na maximálnej možnej úrovni. Užívateľ týmto súhlasí s používaním stránky pozri.sk na vlastné riziko.Prevádzkovateľ služby nenesie zodpovednosť za obsah ponúk. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo bez upozornenia, odmietnuť užívateľovi prístup k službám, vyradiť ponuku, prípadne zmeniť jej obsah, ak uzná podľa vlastného uváženia užívateľovu snahu službu zneužívať.Užívateľ súhlasí, že jeho ponuky môže prevádzkovateľ zobrazovať aj na iných serveroch. Prevádzkovateľ pozri.sk si cení dôveru užívateľov, návštevníkov a zo všetkými ich údajmi bude narábať v súlade s etikou a slovenskými právnymi predpismi.
Beriem na vedomie
 Nastaviť Pozri.sk ako domovskú stránku. Nastaviť POzri.sk ako domovskú stránku.
Zrýchlite si tak prácu s Internetom.
 
 
Čo získaš registráciou?
Stačí ak sa raz registruješ a získaš možnosť vložiť po prihlásení v menu "Moje ponuky" svoj životopis, ponuku do mobilbazáru, autobazáru, založiť aukciu. Každý bežný užívateľ môže mať v systéme max. 1 ponuku z každej služby /aukcie, mobil, auto, kariéra/. V prípade ak chceš vložiť viac ponúk stačí nám napísať na mail.

@mail
@mailová adresa musí byť funkčná! Po vyplnení registračného formulára systém pošle na emailovú adresu uvedenú v registrácii overovací kľúč, ktorý je potrebný pre úspešne dokončenie registrácie.

Heslo
Odporúčame používať heslo dlhšie ako 6 znakov.
Užívateľ a heslo nesmie obsahovať diakritiku (mekčene, dlžne)!
Hazardér si najčastejšie zvolí "heslo" '123456' prípadne 'qwerty'. Qwerty síce vypadá na prvý pohľad slovo nič nehovoriace, ale skús si ho napísať na klávesnici a zistíš, že to nieje vôbec žiadne heslo.
Priemerný užívateľ si zvolí heslo ako meno jeho priateľky/a/, manželky/a/, v tomto prípade ak útočník nepozná užívateľa ťažšie uhádne heslo. Niektorý takýto užívatelia si v duchu pokojného spánku dajú číslo/á/ pred, alebo po mene 'silvia55' v tomto prípade však tiež nemôžeme hovoriť o hesle lebo je pravdepodobné, že útočník takéto kombinácie bude skúšať!
Skúsený užívateľ si zvolí heslo typu 'X12iuS4' samozrejme je ťažšie si ho zapamätať, ale keď sa ho naučí môže v pokoji spávať s vedomím, že útočník len veľmi ťažko naň príde. V takýchto prípadoch je dobré vymyslieť si nejakú pomôcku aby si užívateľ mohol na heslo v prípade zabudnutia spomenúť.
Užívateľ zodpovedá za utajenie svojich prihlasovacích informácií súvisiacich so stránkou.

Ak si zabudol heslo vytvoríme ti nové!
Identifikácia pripojenia:
3.239.2.192 - ec2-3-239-2-192.compute -1.amazonaws.com 3.239.2.192