• Dnes je: Sobota 20. júla 2024 meniny má Iľja, Eliáš

Pridaj www stránku do katalógu Pozri.sk

1. Stránka musí byť funkčná V období pridania webstranky musí byť stránka funkčná. V prípade technického výpadku servera sa bude overovanie opakovať.
2. Používajte diakritiku Server akceptuje slovenské i české znaky. Pre zjednodušenie vyhľadávania používajte diakritiku.
3. Buďte presný, ale stručný V popise stránky buďte stručný. Vyvarujte sa superlatívom. Je dobré používať základné tvary slov. Píšte len to, čo na Vašej stránke naozaj je!
4. Vyberte si správnu kategóriu Ak zaradíte stránku nesprávne, uvidí ju menej ľudí. Pozrite si, či kategória, do ktorej odkaz vkladáte, obsahuje podobné stránky.
5. Stránka bude odstránená zo zoznamu ak: Nespĺňa vyššie uvedené 4 podmienky, má obsah, ktorý je v rozpore so zákonmi SR, alebo neobsahuje našu ikonku.
6. Počet zaradení, kategórie Každá stránka môže byť zaradená max.2 krát. Na stránku je povinné umiestniť našu ikonku.
7. Umiestnenie ikonky Na stránke, ktorú vkladáte musíte umiestniť našu ikonku. Ikonka bude skontrolovaná do 7 dní a následne bude stránka schvalená, alebo zmazaná.
*Kategória: Neplatná kategória   
*URL: CZ -» Pozri.cz
*Titulok: min 40 znakov:
*Popis: min 3 vety
Na svoju stránku umiestnim: Kód na vloženie Ikonky:

Výsledný tvar:
Pozri.sk - vyhľadávač
Každá stránka, ktorá má byť schvalená musí mať túto ikonku vloženú. Umiestnenie ikonky bude skontrolované, po odstráneni ikonky z Vášho webu bude stránka zmazaná.
*E-mail:
Návrhy na zlepšenie Pozri:
*Mailing: Chcem dostávať Pozri.sk mailing list
*Dôležitá informácia: Berte na vedomie, že posúdenie Vašej stránky bude prísne schvalované. Stránky, ktore budú obsahovať iba kľučové slová v popise, www adresu v titulku, Českú doménu, znaky !, ", * a pod., viacnásobné zaradenia, stránky bez dostatočného a aktuálného obsahu nebudú schválené.
Zaradenie Vašej stránky do Pozri.sk je bezplatné po splnení podmienky umiestnenia našej ikonky na Vašom webe.
* Povinné údaje!